pezule

Akce *culík dolů* ;o)

..ouu jéé :o) Ano, ano, i tohle všechno se v blízké budoucnosti plánuje .o)

Během víkendové akcičky *Židovka* se LEnishka rozhodla (spolu se ZUzankou), že spolu navštíví slečnu holičku a krapet změní imidž.. ;o) a aby byl do toho všeho zapojen taky Flouteczek a nepřišel zkrátka, tak se Lenishcin culíček a Zuzančin culíček (teda esi Suzanka udělá culíček ;o) bude stříhat v PEpískové vesničce .o) - Takže doufám, Pepísku, že nám uvaříš kafíčko .o) a uplně nejhodnější bys byl, kdybys nám eště zařídil odvoz domů, páč ináč nevím, kde skončíme ;o))

No a jinak bych tady taky chtěla veřejně poděkovat Suzance za všechno to zařizování a za trpělivost, protože se nám tam vloudily majintý komplikace a je to všechno takový zamotaný.. D*ě*k*u*j*u, Suzanko <3 Doufám, že to všechno zvládneme a stihneme :)

Jasně jasně LEnii=)všecko budee;) už jsem ti domluvil aj ten odvoz s přespáánííčkem=).. pěkně u ZUzanky přespinkááš a pak náám v pátek večíír pomůžeš s chystáníím na děkanátko=)dobrý.nee? já myslíím, že taková nabídka se neodmítá! =) každopáádně už se na ten zíítřek těšíím.. hlavně mi nezapomeňte donéést nějakej ten dááreček k svaátečku Josíífkůů!! bez dáárečku žáádnýý kafííčko nebude!! ..to je váám doufáám jasnýý! .. =))Komentáře k článku

Vytvořenou službou P-C.cz - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránek