pezule

Pondělní únava..

..zdravím PeZu :) tak japak jste odstartovali další týden, moji milí komplíčci? Taky na vás padá taková únava jako na mě? Jsem uplně k ničemu.. no toto.. Na zítřek musím přečíst do školičky ještě hezký kus jedné nezajímavé a nudné knížky, která je kromě toho uplně o ničem a nevím jak to udělat, když ani kafíčko nepomáhá.. nemáte nějakej návod? Zkouším se probrat nějakou hudbou, ale mám pocit, že se mi dnes nikdo nezavděčí, ani Nohavica a Tři čuníci, ani Strejda Jára s Kašpárkem.. ufuf... Co net, Suzanko, už je to všecko v cajku? Zabral Modrý portugal? .o) Nic, jdu zkusit louskat tu knížku ;o) Přeju vám trošku živější začátek týdne, než je u mě a ve středu mi držte pěsti, bo mám první konzultaci kvůli bakalářce.. (tedáá vlastně druhou, ta první proběhla u holičky žeo.. ;o))

Mějte se a smějte seeee :o) papaa...

zdravíčko Leničko=) .. ach ty pondělky.. už od rána sem si říkal,že se těším až si odpoledne zas vlezu do postýlky!! ale stálo to pak za to;)poleženíčko to bylo dobrý... jáj=)sem myslel,že teho napíšu teda vííc=) ale nějak se mi zasejc klížijou očka=)takže to nebudu hrotit a necháám zbytek čláánku pro Zuzáánku;) čááu..

..heeej, jako já už sem tu článek psala! :) ..a pak mi padl net.. a smázlo se to.. to je hrůza toto, jako... :) No co já vám mám povědět....? ..já sem byla dneska ouplně mimo! ..ani kafčo nezabralo, stejně jako u Leeeničky.. :) ..ale měla sem to štěstíčko a v cestovce bylo plno, tak sem šla na privááátek a spinkala sem celičký odpoledne.. parááááda.. :)
Leni a jak Ti jde louskání knížky? :) ..ide ide? Fandíme fandíme... :) ..dyžtak Portugalem povzbudíme.. :))
Mějte seee, děcka pecka.... a žijte naplno!! :)

čus bambus... :)

..juchůůůůůů.... a máme dolouskáno .o) teď eště aby v té hlavince do zítřka něco zůstalo a bude to fajnéé :o) A co teď? Že by šla Lenička už hajat? Bo si dala eště milované 3 v 1 a mrkla na konec dochtora Haauuza? .o) ..no uvidíme. Každopádně pro dnešek se s vámi loučím, mimoňci moji, a ať se daříííí :)

Tádydádydádydááá.... :o)

*Zítra je taky den.. slunko mi to dneska slíbilo, tak přejme si hezký sen.. a kéž by se nám to splnilo... na na na ná.. :o)Komentáře k článku

Vytvořenou službou P-C.cz - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránek